Найпопулярніші імена новонароджених дівчаток та хлопчиків у 2020 році в Україні

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найпопулярнішими іменами, якими українці називали своїх новонароджених дітей у 2020 році, стали Артем і Софія. Про це повідомили пресслужба Міністерства юстиції України.

У Мін’юсті зазначили, що ці імена були найпоширеніші протягом року в більшості регіонів країни.

«Також батьки найбільше віддавали перевагу таким чоловічим іменам, як Артем, Матвій, Максим, Давид, Нікіта, Михайло, Данііл, Богдан, Андрій, Олександр, Іван та Василь.

Серед дівочих імен доволі популярними виявилися Софія, Анастасія, Анна, Марія, Аліса, Вікторія, Вероніка, Поліна та Луна», – йдеться в повідомленні.

Якщо глянути на ситуацію на Львівщині, то тут доволі відрізняється колоритом імен.

В 2020 році у місті Лева суттєво побільшало маленьких Анн. Це жіноче ім’я вперше опинилося на першому місці рейтингу, тому що більше десяти років там було ім’я Софія, яке у 2020 році опустилося аж на третю сходинку.

Перелік найпопулярніших на Львівщині жіночих імен цього року виглядає так: Анна, Марія, Софія, Анастасія, Емілія, Вероніка, Вікторія, Меланія, Яна, Ангеліна, Дарина, Єва, Мілана, Злата, Соломія.

Щодо чоловічих імен, то на початку цього року у Львові лідером серед імен є Максим. На другому місці – Матвій, на третьому – Данило. До того ж, до групи найпопулярніших чоловічих імен Львівщини у 2020 році потрапили Артем, Давид, Денис, Дем’ян, Андрій, Владислав, Марко, Олександр, Дмитро, Іван, Тимофій, Степан.

Нагадаємо, недавно в Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції заявили, що на Закарпатті у травні одного новонародженого хлопчика назвали “Зеленський”.