Понеділок, 15 Квітня

Найперший нічний клуб Львова оголосив про закриття

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Найстаріший у Львові нічний клуб Picasso закривається після 23 років роботи. Його власник Роман Кравчишин підтвердив Zaxid.net рішення закрити клуб: «Це буде і закриття, і 23-й день народження клубу водночас».

Про це повідомили на Facebook-сторінці клубу. На 29 лютого вже запланований прощальний концерт, на якому власник хоче зібрати колишніх та теперішніх працівників та друзів клубу. Виступатиме на прощальній дискотеці голландська співачка Loona.

За словами власника, останні кілька років клуб працював не так успішно як раніше. «Колись клуб жив щодня і я звик, що він такий має бути, тепер для молоді таке поняття як дискотека не цікаве», – пояснив причину закриття Роман Кравчишин. «Це абсолютно свідоме рішення. Мені здається, що в Україні немає клубів, які б так довго пропрацювали, 23 роки це солідно», – додав власник.

Незабаром у Picasso закінчується і договір оренди. Будинок колишнього кінотеатру «Зірка» на вул. Зеленій, 88, де і розташований клуб, Роман Кравчишин орендує у міської ради. «Два роки тому мені досить підняли оренду. Я плачу багато». До слова, у 2015 році прокуратура збільшила вартість оренди для клубу через суд у 7 разів.

Також Роман Кравчишин розповів, що кілька років тому він зробив ремонт у клубі і зараз не готовий вкладати гроші на реконструкцію. «Насправді мені з кожною цеглою важко прощатися. Це все зроблене моїми руками, моя ідея. Перила в формі скрипки. Ось ця підлога, на стінах репродукції портретів та картин Пікассо, які я сам малював», – розповів Роман Кравчишин.

Попри закриття клубу у березні таки відбудуться заплановані раніше події. Концерт гурту «Мері», стенд-ап виступи та два концерти шоу «Вар’ятів».

Щодо відомої скульптури Пабло Пікассо при вході в клуб, яку встановили ще 11 років тому, то її Роман Кравчишин планує забрати. «Можливо, буду вести розмови з академією мистецтв, щоб їм віддати, а можливо і ні», – додав Кравчишин.

За час існування клубу Picasso там виступали десятки відомих українських і закордонних виконавців, серед них: Друга ріка, Скрябін, Мандри, The Вйо, ВВ, Lama, Мері, Budka Suflera, Morandi, Славко Вакарчук з джазовою програмою, O.Torvald, Gogol Bordello та багато інших.