Вівторок, 27 Лютого

Найкращим медичним працівником України став фельдшер зі Львова

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні у Києві відбулася щорічна урочиста церемонія нагородження Орденом Святого Пантелеймона найкращих медичних працівників України. Це найвища громадська відзнака за професіоналізм та милосердя. Про це повідомив голова Регіональної ради Львівської області Олег Дуда.

“З приємністю повідомляю, що у номінації “Найкращий медичний працівник” Орден отримав Голод Андрій Юрійович – фельдшер з медицини невідкладних станів бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги підстанції №1 КНП ЛОР Львівський Обласний Центр Екстреної Медичної Допомоги та Медицини Катастроф”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Євген Котенко/ ukrinform.ua

Він також зазначив, що кожен із номінантів має свою особливу історію та гідний нагороди.

“Те, що представники Львівщини практично в усіх номінаціях увійшли до четвірок кращих – це високий показник професійності та служіння людям. Це дійсно висока оцінка медичної спільноти нашої області. Кожен із номінантів гідний найвищих нагород. Велика честь знати і працювати разом із вами”, – підкреслив Олег Дуда.

Серед номінантів від Львівщини також були Ірина Гнатів, Станіслав Рачкевич, Юрій Іванів, Сергій Федоренко, Роман Дмитришин, Христина Мамчур.

Цього року на участь у конкурсі надійшло понад 120 заявок.

Як повідомлялося, громадська відзнака за професіоналізм та милосердя “Орден святого Пантелеймона” має професійно-фахову спрямованість і присуджується в Україні з 2009 року за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я, яка позитивно впливає на свідомість та духовний розвиток українського народу і держави в цілому.