Нaйдeшeвшi бyдинки y Львoвi: який вигляд мaють i зa скiльки їх прoдaють

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Львів входить до п’ятірки міст України, де встановлено найвищі ціни на житло. Якщо деякі квартири на ринку пропонують за «космічну» вартість, що тоді говорити про приватні будинки. Тож про власний двір із садом, мангалом та альтанкою залишається лише мріяти… Чи ні? Адже на ринку нерухомості можна відшукати й відносно бюджетні пропозиції продажу будинків. Однак на велику розкіш очікувати не варто…

VG Львів підготував добірку з п’яти найдешевших будинків у Львові, які продають на сайті оголошень Olx.ua.

ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК ЗА 3 КІЛОМЕТРИ ВІД СИХОВА ЗА 26 000 ДОЛАРІВ

Мрієте про власне житло у «райському куточку»? А як щодо двоповерхового будинку з мансардою з краєвидом на озеро? Ну, нехай озеро й не своє, а готельно-відпочинкового комплексу «Тартак Резорт», та все ж. У Бережанах, що за три кілометри від Сихівського району Львова, продають будинок, площею 35 м² з двома кімнатами.

Загальна площа ділянки – 4 сотки. Чисте повітря і спів пташок входять у вартість.

ОДНОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК НА КОВЕЛЬСЬКІЙ ЗА 41 500 ДОЛАРІВ

У Личаківському районі Львова продають одноповерховий будинок, площею 46 м², з двома кімнатами й непоганим ремонтом. Паркан символічний, однак він є. Також є невеличке місце під квітник і цибулю-кріп-петрушку, а господарі навіть обіцяють залишити новим власникам меблі та побутову техніку.

Однак є й мінуси, серед них – близько залізнична колія, спільна стіна із сусідами, ванна на території кухні, а туалет – на вулиці. Площа ділянки – 2 сотки.

ОДНОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК НА ТУРКМЕНСЬКІЙ ЗА 44 500 ДОЛАРІВ

І ще одна відносно бюджетна пропозиція продажу будинку у Личаківському районі Львова – одноповерховий будинок, площею 37 м². Він є практично аналогом двокімнатної квартири, однак із власним подвір’ям та гаражем. Площа ділянки – 1,67 сотки.

ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК НА НЕКРАСОВА ЗА 58 000 ДОЛАРІВ

У цій добірці знайшлось місце й для нового будинку, який продають одразу після будівництва. Тож в приміщенні – лише «голі» стіни, але є вікна й вхідні двері. Будинок, площею 52 м², продають на вулиці Некрасова у Львові, що у Личаківському районі міста.

На першому поверсі – коридор і кухня-студія, на другому – кімната з двома вікнами. Площа ділянки – 1 сотка, подвір’я викладене плиткою.

ДВОПОВЕРХОВИЙ БУДИНОК НА ТРАКТІ ГЛИНЯНСЬКОМУ ЗА 68 000 ДОЛАРІВ

Завершить цю добірку великий двоповерховий будинок, площею 128 м², на бічній вулиці Тракту Глинянського у Львові. В помешканні є чотири кімнати, тож буде зручно проживати й великою сім’єю. Щоправда, перед тим доведеться зробити ремонт.

Площа ділянки – 7 соток. Є фруктовий сад і вихід до лісу.