Вівторок, 5 Березня

«Нацкорпус» розігнав акцію на підтримку Анатолія Шарія у Львові

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У суботу, 6 липня, кілька прихильників кандидата у народні депутати Анатолія Шарія спробували провести акцію на його підтримку біля Оперного театру у Львові. Представники «Національного корпусу» зірвали акцію одразу після її початку, інформує Zaxid.net.

Близько 12:00 на площі перед Оперним театром зібралось кілька прихильників блогера та кандидата у народні депутати Анатолія Шарія. Вони почали роздавати перехожим червоні кульки – нібито у підтримку Шарія.

Одразу після старту акції до прихильників одіозного кандидата у нардепи підійшли представники «Національного корпусу». Вони відібрали в учасників акції червоні кульки та лопнули їх. Після цього між прихильниками Шарія та націоналістами відбулася словесна перепалка та невеликі сутички.

🔺У Львові прихильники Анатолія Шарія хочуть провести акцію в центрі міста.🔹Анатолій Шарій – блогер, який 5-ть років живе закордоном і зараз має намір стати народним депутатом України 🇺🇦Наживо ⤵️⤵️⤵️Upd: одного із прихильників Шарія забрали в поліцію‼️

Gepostet von Телеканал НТА am Samstag, 6. Juli 2019

Учасники акції розповіли, що прийшли підтримати зміни у державі, які нібито пропонує Анатолій Шарій.

«Ми прийшли на акцію підтримати партію Шарія, а ці неадекватні ходять і лопають кульки. Ми хочемо змін у нашій країні, не хочемо, щоб був цей бандитизм», – розповів учасник акції Олександр, який відмовився назвати своє прізвище.

Правоохоронці, які теж були присутні на площі перед Оперним театром, розборонили присутніх.

Зазначимо, що Анатолій Шарій відомий своєю критикою чинної української влади, ЗМІ та персоналій, пов’язаних з Україною. У 2012 році отримав політичний притулок в Литві, проте точне місце його проживання невідоме.

Низка українських ресурсів та «Комітет визволення політв’язнів» звинувачують Шарія в українофобії і проросійській орієнтації. Служба безпеки України вважає, що Шарій співпрацює із спецслужбами РФ. 24 червня ЦВК відмовилася реєструвати Шарія кандидатом у народні депутати, але 2 липня, виконуючи рішення суду, все ж ухвалила рішення про його реєстрацію.