П’ятниця, 19 Квітня

Нaцioнaльний бaнк вiдкрив рaхyнoк для гyмaнiтaрнoї дoпoмoги yкрaїнцям, пoстрaждaлим вiд рoсiйськoї aгрeсiї

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Національний банк відкрив рахунок для гуманітарної допомоги українцям, які постраждали від російської агресії. Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Поточний рахунок відкрито Міністерству соціальної політики України. Він використовуватиметься для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону.

Міністерство соцполітики використовуватиме зібрані кошти для забезпечення підтримки громадян України, які найбільше страждають від війни.

“На відміну від спецрахунка, відкритого для фінансування потреб Збройних сил України, кошти з цього рахунку витрачатимуться для допомоги громадянам, які найбільше страждають від війни з Росією”, – зазначив голова Національного банку України Кирило Шевченко.

Реквізити рахунку: UA823000010000032302338301027

Рахунок – мультивалютний, він створений та відкритий як для переказу коштів від міжнародних партнерів та донорів – в іноземній валюті (доларах США, євро, британських фунтах), так і від українського бізнесу та громадян – у національній валюті.

Національний банк, у разі потреби, оновлюватиме перелік реквізитів для надання благодійної допомоги, спрямованої на гуманітарні цілі.

Реквізити для перерахунку у національній валюті, EUR, USD, GBP – тут.