Вівторок, 27 Лютого

Наталя Піпа піариться на чужих проектах, щоб попасти у Верховну Раду?

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На 115 виборчому окрузі у народні депутати балотується раніше громадська активістка Наталя Піпа.

Про це написав Роман Іванців, передає Форпост.

Як піар кандидатка у нардепи використала чужі надбання та проекти. Мова йде про проект спорткомплексу на Сихові, який ніяк не можуть втілити у життя. У своєму дописі Наталя Піпа написала, що “ми хочемо побудувати на Сихові сучасний багатофункціональний спорткомплекс…”, використавши фото з вже існуючого проекту спорткомплексу, до якого жінка не має жодного відношення.

“Сьогодні скинули мені посилання на пост кандидата в депутати від Голосу Наталі Піпи про її плани збудувати сучасний спортивний комплекс на Сихові.

Мова йде про той самий проект комплексу, який Українська Галицька партія у повному складі не підтримала. А Наталія Піпа донедавна була членом цієї партії та увійшла разом із багатьма членами УГП до складу команди Голосу.

Це йде мова про той самий спорткомплекс, по якому група людей вже добряче попрацювала, щоб запустити його в реалізацію. На даному етапі проходить тендерна процедура по визначенню генпідрядника. І до цієї групи людей Наталія Піпа не мала та не має жодного відношення!

І от думаю я, що ж у нас може змінитися з таким підходом до виборчих технологій з боку нових політиків”, – коментує Іванців.