Наступного тижня у Львові планують відновити роботу поліклінік

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Наступного тижня у Львові розширять спектр надання допомоги в поліклініках, водночас повноцінну роботу стаціонарів відновлять не раніше 22 травня.

Це стосується надання планової консультативної допомоги, для надання різних планових процедур, на кшталт фізіотерапевтичних процедур, фізичної реабілітації.

“Думаю, що з наступного тижня ми розширимо спектр надання допомоги в наших поліклініках, тобто ми «відкриємо двері» для надання планової консультативної допомоги, для надання різних планових процедур, на кшталт фізіотерапевтичних процедур, фізичної реабілітації.”, — розповів Володимир Зуб, начальник управління охорони здоров’я ЛМР.

Також буде розширено спектр лабораторних аналізів, інших діагностичних процедур. Але все це, відповідно, з дотриманням певних умов, які сьогодні прописуються і будуть затверджені наказом управління охорони здоров’я.

“Що стосується стаціонарів, то думаю, що ще наступного тижня ми будемо тримати обмеження і будемо спостерігати за динамікою виявлення хворих на коронавірусну інфекцію. Тому що статистика останні днів хвилеподібна — то 8 чи 14 нових виявлених випадків, то пікові виявлення 34 — 35 нових хворих. От за минулу добу 39 нових позитивних результатів ПЛР. Вони зі всієї області і міста Львова, але тим не менше за останній період — це найвища кількість виявлених ПЛР за одну добу. Тому ми будемо дивитись за ситуацією, і якщо наростання не буде, то, напевно, ми будемо відкривати і наші стаціонари, ймовірно, з 22 травня”, — додав Володимир Зуб.

Share.