П’ятниця, 24 Вересня

Наступного року місто планує купити 100 автобусів, 50 трамваїв та 40 тролейбусів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Наступного року місто планує купити 100 великих автобусів, 50 трамваїв та 40 тролейбусів. Про це розповів у щотижневому відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий. Мер також роз’яснив рішення, яке було прийнято вчора на засіданні виконавчого комітету щодо коригування тарифу на проїзд у міському громадському транспорті.

«У минулому зверненні я окреслив кілька кроків, які допоможуть нам вирішити питання транспорту в місті. Я свідомий, що це питання на сьогодні найбільше турбує львів’ян.

Зараз ми готуємо бюджет розвитку Львова, який плануємо затвердити на наступному пленарному засіданні. За попередніми розрахунками у наступному році ми зможемо закупити 100 великогабаритних автобусів, 50 трамваїв і близько 40 тролейбусів. Частину транспорту будемо закуповувати за кошти європейських фінансових інституцій.

Ми і надалі будемо збільшувати частку комунального транспорту на міських маршрутах. Статистика дуже проста – на маршрутах, де працює комунальне автотранспортне підприємство на лінії виходить понад 90 відсотків автобусів. На маршрутах, що обслуговують приватні перевізники, ситуація значно гірша. Приватники інколи забезпечують лише 50 відсотків від необхідного транспорту. Це недопустимо і це є головною причиною проблем, з якими стикаються пасажири. Тому інших варіантів, як збільшення частки комунального транспорту немає.

З іншої сторони, ми повинні розуміти – для того, аби ми могли купувати і обслуговувати нормальний транспорт, нам необхідно поступово піднімати тарифи. Зростає ціна палива, зростає мінімальна зарплата і на сьогодні економічно обгрунтований тариф на проїзд в автобусах – це 6 гривень 80 копійок. Ми розуміємо, що людям платити такі кошти було б важко, тому цього тижня затвердили новий тариф у розмірі 5 гривень», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Share.