Наступного року Львів закупить ще 100 великих автобусів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Цього року місто поповниться 230 одиницями нового транспорту — автобуси, трамваї та тролейбуси. Тендер на закупівлю нових тролейбусів буде оголошений незабаром. Наразі ж місто поступово отримує нові автобуси та капітально відремонтовані трамваї з Берліну.

Наступного року місто хоче закупити 100 нових великих автобусів. Про це на брифінгу розповів міський голова Львова.

«Буде краще надання послуг, враховуючи той факт, що до кінця року ми маємо отримати 150 нових автобусів. Незабаром будемо оголошувати тендер на 50 тролейбусів і 30 трамваїв поступово заходять в місто. Виходить 230 одиниць великого транспорту входить у місто. Це плюс для міста. Також збільшується доля впливу міста на комунальні перевезення, що є правильно. Однозначно, ми будемо підтримувати людей, бо їм сьогодні важко платити. В електротранспорті більше 80% людей — це пільговики. Ситуація в країні складна, тому ми підтримуємо людей. Будемо надалі купувати новий транспорт. Наступного року плануємо закупити ще 100 автобусів. Так крок за кроком, щоб громадський транспорт був максимально комфортний і для львів’ян, і для гостей міста. Також впровадження електронного квитка, який ми в тестовому режимі плануємо наступного року вже почати впроваджувати», — сказав Андрій Садовий, міський голова Львова.

Тролейбус «Електрон»

Нагадаємо, недавно місто Львів отримало перші 10 великогабаритних автобусів МАЗ. До кінця року місто має отримати ще 90 МАЗів і 50 Електронів, відповідно до підписаної угоду ЛК «АТП-1» з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу.

У кінці липня ЛКП «Львівелектротранс» отримав перших 6 вживаних трамваїв з Берліна. Вартість одного трамвая 17 990 євро.  Їх планують пустити за маршрутом №2, 3 або №8 вже цього місяця.  До жовтня цього року Львів має отримати усі 30 трамваїв.