Вівторок, 5 Грудня

Наслідки вчорашнього ракетного удару по Львівщині

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

14 січня росія завдали ракетного удару по Львівщині. Одну ракету на території області воїнам ПвК «Захід» вдалося збити. Дві – влучили в об‘єкт критичної інфраструктури, унаслідок чого виникла пожежа. О 18:16 вогнеборці погасили її. Жертв чи постраждалих немає.

Про це розповів голова Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram.

«Ворог прицільно бив по енергооб’єктах. Він не має успіху на полі бою, тому хочешантажувати нас темрявою. На жаль, є влучання у 5 областях. У тому числі і в нашій. Енергосистема держави пережила 12 масований ракетний удар», – йдеться в повідомленні.

Електроенергія. Цілісність енергосистеми вдалося зберегти. Проте дефіцит у ній суттєвий. Маємо бути готові до можливого запровадження аварійних відключень. Станом на 10:00 год.  у Львівській області застосовують лише графік погодинного відключення електроенергії.

Переселенці. За останню добу волонтери медико-психологічної допомоги зустріли з евакуаційних потягів 95 людей.

росія вчора поцілила в об’єкти генерації та електричні мережі України в 6 областях: Харківській, Львівській, Івано-Франківській, Запорізькій, Вінницькій та Київській областях

Загалом Сили оборони України збили 18 з 28 крилатих ракет (64%) та 3 з 5 керованих авіаційних ракет, застосованих сьогодні ворогом в ході атаки — Залужний