Понеділок, 26 Лютого

“Нашим котикам”: у Львові 9-річна дівчинка продає листівки, щоб допомогти військовим

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові дівчинка малює та продає листівки на підтримку ЗСУ. За зароблені гроші волонтерка купує їжу для військових, які захищають Україну. Про це повідомили на Facebook-сторінці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій, пише Суспільне.

Даринці — 9 років. Щоб допомогти країні, дівчинка малює листівки зі словами вдячності та підтримки українським захисникам. За гроші від продажу купує їжу для військових.

“Вона міцно обіймає коробочку з написом “для наших котиків”. Даринка малює листівки — такі, щоб могли на відстані передати любов, вдячність і багато обіймів. Листівки справді унікальні, всі сюжети і написи Даринка придумує сама, без жодних підказок чи прохань. Частину грошей, які Даринка отримує від продажу листівок, вона складає в конвертик “На армію”. А згодом, разом з мамою купує за ці гроші смаколики і передає найкращим у світі котикам — тим, які нас захищають”, — йдеться у повідомленні.

Щоб долучитися до допомоги, потрібно звернутися у Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. Там допоможуть сконтактувати з волонтеркою та її мамою та придбати листівку.