Середа, 22 Травня

Намагаючись переїхати річку Опір, водій втопив свій автомобіль

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У середу 4 березня о 12:02 до рятувальників надійшло повідомлення від очевидця про те, що в селі Славсько, Львівщина, в річці Опір знаходиться автомобіль Subaru Forester з водієм, якого зносить течія.

До місця події негайно виїхали рятувальники. На момент прибуття надзвичайників до місця події з’ясувалось, що під час переїзду броду річки Опір, течія знесла авомобіль “SUBARU Forester” в середині якого знаходиться чоловік, 1993 року народження.

Рятувальниками за допомогою рятувальної мотузки було витягнуто водія з автомобіля та доставлено на берег річки.

Після чого проводилися роботи по буксируванню автомобіля. Для надання допомоги було залучено 12 чоловік та 2 одиниці техніки.

27-річний мешканець цього населенного пункту раніше вже неодноразово переїжджав річку в такий спосіб. У місці, де він це зазвичай робить, річка не глибока і її можна перетнути машиною. Однак сьогодні водій не врахував погодних умов, адже рівень води у річці Опір піднявся через дощі, і коли водій на своєму Subaru Forester намагався переїхати річку, то авто віднесло течією.

Сколівський район: під час переїзду річки течія знесла автомобіль

Сколівський район: під час переїзду річки течія знесла автомобіль 4 березня о 12:02 до рятувальників надійшло повідомлення від очевидця про те, що в сел. Славсько в річці Опір знаходиться автомобіль з водієм, якого зносить течія. До місця події негайно виїхали рятувальники. На момент прибуття надзвичайників до місця події з’ясувалось, що під час переїзду броду річки Опір, течія знесла авомобіль "SUBARU Forester" в середині якого знаходиться чоловік, 1993 року народження.Рятувальниками за допомогою рятувальної мотузки було витягнуто водія з автомобіля та доставлено на берег річки. Після чого проводилися роботи по буксируванню автомобіля. Для надання допомоги було залучено 12 чоловік та 2 одиниці техніки.

Gepostet von Головне управління ДСНС України у Львівській області am Mittwoch, 4. März 2020