Понеділок, 27 Вересня

“Нафтогаз” планує відновити видобуток газу на занедбаних родовищах Західної України

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Для збільшення видобутку газу на Західній Україні “Укргазвидобування”, що входить в структуру НАК “Нафтогаз України”, активізувала роботу з дорозвідки існуючих родовищ. Про це повідомили в прес-службі компанії в Facebook.

У планах підприємства розвідувальне буріння на шести родовищах, якими оперує держпідприємство “Львівгазвидобування”.

У НАК “Нафтогаз України” відзначили, що планують відновити видобуток на виснажених і покинутих родовищах на Західній Україні, де колись розпочинали видобуток газу ще за часів СРСР.

“Завдяки реформі тепер маємо кошти, щоб спробувати відновити тут видобуток, використовуючи сучасні технології”, – підкреслили в “Нафтогазі”.

У грудні 2016 року голова правління “Укргазвидобування” Олег Прохоренко заявляв, що в 2017 році компанія збільшить видобуток газу до 15,1 млрд м3 (в 2016 році – 14,6 млрд м3). У 2017 році компанія додатково видобула 395,93 млн м3 газу з нових свердловин.

Фінансовий план “Укргазвидобування” на 2018 рік був скоректований у бік зменшення видобутку з 16,5 до 16,0 млрд м3 газу в зв’язку з блокуванням Полтавською обласною радою видачі нових ліцензій на розробку родовищ.

“Укргазвидобування”, 100% акцій якої належить НАК “Нафтогаз України”, є найбільшою газодобувної компанією країни, забезпечує близько 75% загального видобутку газу.

Share.