Понеділок, 4 Березня

Над “Криївкою” відкрили новий ресторан без меню і офіціантів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Венеційській кам’яниці, що на площі Ринок, 14 у Львові, відкрили новий ресторан без меню і офіціантів “Дуже висока кухня”. Що там готують, як зробити замовлення і скільки доведеться заплатити за обрану страву, з’ясував VG Львів.

Вище – тільки Ратуша 

Ресторан “Дуже висока кухня” знаходиться на площі Ринок, 14.

Заклад під назвою “Дуже висока кухня” – новий проект холдингу емоцій !FEST. Він знаходиться на п’ятому поверсі старовинної кам’яниці (над “Найдорожчою ресторацією Галичини” і “Криївкою”). Хоча офіційне відкриття вже відбулося, до кінця року заклад працюватиме в тестовому режимі. Тут справді немає звичних для нас кельнерів. Є лише кухарі та технічний персонал. Ресторан “Дуже висока кухня” працює щодня з 16:00 до 00:01.

Вище ресторану “Дуже висока кухня” – тільки львівська Ратуша (вид з горища). Фото fest.lviv.ua.

Як зробити і оплатити замовлення

До кінця грудня 2018 року “Дуже висока кухня” працюватиме у Львові в тестовому режимі. Фото Дуже висока кухня/Pretty High Kitchen.

Новий заклад у “серці” Львова – унікальний для України. Тут, як ми вже згадували, не лише немає ні сталого меню, ні офіціантів, але й можна безпосередньо з кухарем обговорити інгредієнти бажаної страви, спосіб її приготування, розмір порції. Тут ніколи не посиплять салат горішками, якщо у вас на них алергія.

“Це ресторан “Дуже високої кухні”, де концептом і є сама кухня. З гостями ресторану спілкуються кухарі. Вони приймають замовлення, готують і виносять рахунок”, – розповіла PR-менеджерка “Холдингу емоцій “!FEST” Оксана Ємець.

Ціна страви вираховується відповідно до інградієнтів і розміру замовлення (за спеціальною шкалою від 50 до 1000 гривень). Якщо гість замовить щось таке, що немає можливості приготувавти, йому неодмінно запропонують альтернативу.

У ресторані “Дуже висока кухня” ніколи не відмовляться приготувати те, що вам хочеться саме сьогодні. Фото Юлія Лосева.

Кухарі ресторану “Дуже висока кухня” допоможуть втілити у життя найшаленішу гастрономічну фантазію. Фото Юлія Лосева.

За словами Ємець, команду кухарів очолюватимуть різні шеф-кухарі в різні дні, котрі пропускатимуть побажання гостей через свої вміння та власний стиль. Залучатимуть і відомих “гостьових” кухарів. Під час кулінарних “гастролей” у Львові вони готуватимуть страви на замовлення гостей ресторану в авторському стилі.

У ресторані працюватимуть відомі львівські кухарі і “гастролери”. Фото Дуже висока кухня/Pretty High Kitchen.

Їжа для душі

“Висока кухня” – не єдина “родзинка закладу”. Без посередників тут “подають” і музику з вінілів. Львівські майстри спеціально для ресторану створили величезні рупорні колонки. Кожен гість може послухати вподобаний вініл.

Сувенір на згадку

Сподобався котрийсь із вінілів? У ресторані “Дуже високої кухні” є можливість залишити його собі. Звісно ж, за гроші. Хоча й не за всі. Крамничка платівок діє на території закладу.

Джерело: VG Львів