Вівторок, 9 Серпня

Наче в ресторані: учнів львівської гімназії обслуговують офіціанти

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

У їдальні львівської “Школи-гімназії Шептицьких” школярів обслуговують офіціанти. Раніше до у навчальний заклад привозили готові страви, тому діти стояли в черзі, щоб отримати свій обід, повідомляє “5 канал“.

Директор навчального закладу сподівається таким чином не лише поліпшити якість обслуговування, а й навчити дітей культури спілкування.

“Перед початком роботи прасується сорочка, одягається фартух, готується метелик. Це є біла класична сорочка. І метелик для офіціанта. Фартух теж рекомендований для офіціантів”, – розповів студент кулінарного коледжу Владислав Палько.

Хлопець щоранку приходить на виробничу практику до цієї школи. Окрім Владислава тут проходять практику ще п’ятеро студентів. Вони не лише розносять страви, а й готують обіди та продають солодощі у буфеті.

Залучити офіціантів до обслуговування школярів в учнівській їдальні запропонував директор школи отець Олег Ландюк. Він переконаний, що такий експеримент не лише підвищить якість харчування школярів, а й допоможе вироблятися культурі спілкування між дітьми і людьми, які обслуговують.

“Таким чином, це є не тільки харчування дітей, а також виховний аспект у нашій школі, коди діти вчаться спілкуватися за столом , правильно харчуватися і погодитися добре. Діти менше розхляпують їжу і більше її їдять”, – зазначив директор “Школи-гімназії Шептицьких” отець Олег Ладнюк.

Цій новації у школі два тижні. Директор навчального закладу хоче, щоб офіціанти у шкільній їдальні були завжди.

Share.