Понеділок, 4 Березня

Начальниця потягу зі Львова стала героїнею фільму Al Jazeera про залізничників на евакуаційних рейсах

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Начальниця потягу Ірина Петрущак стала героїнею фільму Al Jazeera про залізничників, які працюють на евакуаційних рейсах

«Роботу над документальним фільмом про роль залізниці у війні в Україні найбільше арабськомовне медіа світу Al Jazeera розпочало ще 9 березня, невдовзі після початку повномасштабного вторгнення.

Журналісти Al Jazeera були чи не першими, хто наважився приїхати до охопленої війною країни, щоб зафільмувати те, як працюють залізничники, як відбувається евакуація українців та що відчувають ті, хто забезпечує дорогу життя для сотень тисяч пасажирів.

Про те, що невдовзі сотні тисяч перетворяться на мільйони, ми тоді ще не знали», – повідомляє пресслужба «Укрзалізниці».

Героїнею цього фільму стала начальниця одного з евакуаційних поїздів Укрзалізниці — львів’янка Ірина Петрущак. Супроводжуючи Ірину Петрущак та її бригаду у рейсах впритул до охоплених бойовими діями регіонів, журналісти Al Jazeera відображають відчуття, які переживали всі залізничники та загалом всі українці на початку повномасштабної війни.

Цей фільм, як і багато інших журналістських матеріалів, покликаний показати світу правду про вторгнення росії в Україну.