П’ятниця, 27 Січня

Начальнику юстиції Львівщини впаяють догану за Бандеру і пісню «Лента за лентою!»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

За згадування про Степана Бандеру і пісню «Лента за лентою» начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський може отримати від Міністра юстиції Павла Петренка догану. Про це повідомляє Форпост, додаючи копію документу.

Дисциплінарне стягнення застосують, якщо відповідна Дисциплінарна комісія підтвердить дисциплінарний проступок держслужбовця.

Так, відповідно до наказу Мін’юсту стосовно Ярослава Жукровського проводиться службове розслідування (з 4 вересня по 3 жовтня). Мова йде про заяву-звернення Олега Юника щодо можливих неправомірних дій начальника львівського управління юстиції.

© forpost.lviv.ua

Держслужбовця можуть покарати «за невиконання або неналежне виконання посадових обов’язків…, а також порушення правил етичної поведінки та інше порушення службової дисципліни державний службовець притягається до дисциплінарної відповідальності у порядку, встановленому Законом».

© forpost.lviv.ua

Раніше начальник юстиції Ярослав Жукровський розповів журналістам, що при прийомі на роботу у територіальний орган юстиції запитує, коли народився Степан Бандера і просить процитувати слова пісні «Лента за лентою».

«За останні два роки “Лента за лентою” стала гімном львівської юстиції. Торік під час відзначення Дня вишиванки ми її гуртом виконали. На співбесіді більшість її не співає, а говорить. Чому так роблю? Бо державний службовець нового формату має знати не лише закони, а й бути патріотом. Крім цієї пісні, запитую на співбесіді, коли народився Степан Бандера, коли прийнято першу Конституцію Пилипа Орлика»,

розповів він «Високому замку».

Зазначимо, що рішення про накладення дисциплінарного стягнення чи закриття дисциплінарного провадження стосовно Ярослава Жукровського буде прийнято відповідно до ЗУ «Про державну службу» на підставі подання Дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ Міністерства юстиції.

Нагадаємо, що Ярослав Жукровський очолив управління юстиції Львівщини у квітні 2015 року. Відразу після призначення він запросив представників громадськості та журналістів до середини та показав потаємну кімнату, яку облаштували попередні начальники. Вхід до неї замаскований та оформлений у вигляді шафи. Усі шкіряні меблі з таємної кімнати в управлінні юстиції Львівщини подарували центральному РАЦСу (повідомляє Zaxid.net).