Субота, 25 Вересня

Начальника Львівської залізниці звільнено

Pinterest LinkedIn Tumblr +

В.о. голови “Укрзалізниці” Євген Кравцов звільнив начальника регіональної філії УЗ “Львівська залізниця” Івана Груника за результатами ревізії. Про це повідомляє Лівий Берег.

За інформацією LB.ua, про звільнення Груника офіційно повідомили працівникам філії.

“Звільняти Груника потрібно було раніше, оскільки Львівська філія УЗ лідирує за кількістю поломок і пожеж на поїздах”, – сказав LB.ua голова громадського контролю УЗ Валерій Довгопол.

За останній місяць на Львівській залізниці сталося кілька НП.

19 грудня в селі Мшана Львівської області згорів електровоз. 7 січня в Яремчі Івано-Франківської області поламався тепловоз потяга до Одеси. 10 січня в селі Сіль Закарпатської області зійшов з рейок вантажний потяг.

У листопаді 2017 року Генеральна прокуратура України та СБУ провели обшуки в адміністративних приміщеннях «Львівської залізниці» у рамках кримінального розслідування про розтрату близько 68 млн грн.

Звільнення керівництва «Львівської залізниці» вимагав і керівник області Олег Синютка. За його словами, підприємство серйозно підвело область у ремонті доріг. Тож голова Львівської ОДА клопотав про зміну керівника «Львівської залізниці».

Нагадаємо, офіційно Груник очолив «Львівську залізницю» у квітні 2017 року. До цього з березня 2016 року він виконував обов’язки начальника.

Share.