Середа, 29 Листопада

На Закарпатті розквітла Долина нарцисів: чарівні світлини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Хустському районі, що на Закарпатті, розквітло одне з найпопулярніших туристичних місць області – Долина нарцисів. Про це повідомляє спільнота Varosh у Facebook.

«Ці фото зробила сьогодні рано-вранці Наталія Четова неподалік Хуста в Долині Нарцисів, яка вже цвіте неймовірно.», – йдеться в повідомленні.

До речі, після послаблення карантинних обмежень на Закарпатті відкрили для відвідувачів Долину нарцисів. Про це повідомила прес-служба Карпатського біосферного заповідника у Facebook.

“З 11 травня 2020 року дозволено відвідування рекреаційних зон на території Карпатського біосферного заповідника (проведення екскурсій), зокрема в Долині нарцисів, та інших рекреаційних зон просто неба”, – йдеться у повідомленні.

Відвідувачі зобов’язані дотримуватися індивідуальних заходів безпеки – бути у захисних масках чи респіраторах. Переміщуватися групою осіб у кількості не більше трьох. Дотримуватися соціального дистанціювання – не менше 1.5 м.

Фото: Наталія Четова

Фото: Наталія Четова

Фото: Наталія Четова

Фото: Наталія Четова

Фото: Наталія Четова

Фото: Наталія Четова

Фото: Наталія Четова

Однак, через карантин, відвідування долини в період масового цвітіння буде заборонено.

Долина нарцисів – це унікальний ботанічний об’єкт на території Хустського району, в якому охороняється один з останніх в Європі рівнинних осередків нарцису вузьколистого.

Нагадаємо, на Закарпатті пожежа ледь не знищила Долину нарцисів, що поблизу міста Хуст, вогонь загасили увечері 27 березня.

Дослівно ДСНС: “На Хустщині чиясь недбалість та недолугість ледь не знищила “родзинку” Закарпаття – долину нарцисів. О 16:35 хустські бійці ДСНС виїхали на гасіння пожежі сухої трави та чагарників на території Карпатського біосферного заповідника ПНДВ “Долина Нарцисів” ім. проф. Василя Комендаря. Пожежу було ліквідовано о 19:08 силами вогнеборців Хуста та працівників заповідника.