Понеділок, 15 Квітня

На Закарпатті ІТ-фахівців звільнять від мобілізації

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Голова Закарпатської ОДА Віктор Микита заявив про створення національного ІТ-кластера на Закарпатті та звільнення ІТ-фахівців від військової служби. За його словами, це робитимуть для захисту економіки України, пише ZAXID.NET.

«Закарпаття стає національним хабом для усього українського бізнесу, який захищає українську економіку. Бізнес, який переміститься та працюватиме у Закарпатті, буде захищений. Я запрошую усіх ІТ-спеціалістів України до Закарпаття», – написав Віктор Микита.

За його словами, ІТ-фахівців звільнятимуть від призову на військову службу, надаватимуть місця для роботи та забезпечуватимуть їх охорону, а також допомагатимуть у супроводі економічної, податкової та господарської діяльності.

Для цього ІТ-компаніям необхідно зареєструватись в Мінекономіки, як підприємство, яке має намір перемістити свою діяльність та потужності в Закарпатську область. Обов’язкова реєстрація як суб’єкту господарської діяльності на території області як реінтегроване підприємство з іншого регіону.

Після цього ОВА спільно з Мінекономіки забезпечить формування пропозицій щодо бронювання ІТ-фахівців від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний стан.