Вівторок, 21 Травня

На вулицях Львова працюють порохотяги і водовозки, які дезінфікують цілі вулиці

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 13 березня, на вулицях Львова почали працювати порохотяги і водовозки, які миють вулиці, тротуари, і зупинки громадського транспорту. Також керівники районних адміністрацій мають забезпечити щоденне миття під’їздів і сходових кліток.

7 водовозок та 6 порохотягів працюватимуть за графіком щодня, коли буде суха погода.

«Сьогодні на вулицях міста працюють порохотяги і водовозки, щоб мити дороги і тротуари. Маленькі порохотяги миють урни, зупинки, лавки. Окрім того районні адміністрації провели тендери щодо обслуговування зупинок, і ті компанії, які виграли тендери, теж миють зупинки.

Також відбувається миття транспорту. Вчора ввечері департамент житлового господарства та інфраструктури, спільно з комісією ТЕБ і НС, провели обстеження як миють і дезінфікують громадський транспорт. Маємо фото і відеофіксацію. Дуже добре ця робота поставлена в АТП № 1, і трохи слабше у приватних перевізників. Ми їм зробили зауваження, і ситуація покращується.

Зокрема, є закуплені дезінфікатори і рукавички для водіїв, щоб захистити їх від інфікування, адже мають справу з грошима. Також закуповуємо термометри для вимірювання температури тіла. Перевіряємо чи в транспорті розміщена інформація як вберегтися від вірусу, а також водії мають провітрювати салони”, — розповідає Ірина Маруняк.

Фото: ЛМР

Фото: ЛМР

За її словами, керівники районів отримали доручення забезпечити щоденне миття сходових кліток будинків відповідними дезінфікуючими засобами.

«Також звертаюся до мешканців, щоб вони мили сходові клітки біля своїх квартир. Адже, де є чисто, вірус не розповсюджується. Натомість ми зі свого боку вживаємо усіх необхідних заходів, щоб було чисто на дорогах, був чистий транспорт і було чисто у під’їздах», — наголосила посадовиця.

Фото: ЛМР

Нагадаємо, з 12 березня у Львові та області запровадили карантин. Всі навчальні, розважальні заклади закрили. Від 13 березня у Львові заборонені будь-які масові заходи, конференції, форуми, а зібрання до 50 осіб дозволене лише для забезпечення життєдіяльності міста. Міський штаб озвучив рекомендації для Львова в умовах карантину. Продуктовим магазинам та аптекам рекомендували перейти на розширений або цілодобовий режим роботи.