Субота, 15 Червня

На вулиці Юрія Руфа у Львові збудують приватний медцентр

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Юрія Руфа, 6 збудують чотириповерховий приватний заклад охорони здоров’я. Відповідні містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкта будівництва на нове будівництво сьогодні погодили ТзОВ «Інсула Інвест» під час засідання виконавчого комітету ЛМР, передає Твоє Місто.

Влітку 2022 року виконком вже розглядав це питання і надав ТзОВ «Інсула Інвест» дозвіл на підготовку до будівельних робіт – знесення оранжереї на ділянці, яку ще у 2020 році за 7 600 001 грн продала Львівська обласна клінічна лікарня.

Під час виконкому сьогодні, 19 травня, головний архітектор Львова Антон Коломєйцев зазначив, що зараз не змінюються параметри містобудівної документацї ні з точки зору висоти, ні з точки зору габаритів будівлі. Корегують лише назву, щоб вона відповідала будівельним нормам (із «лікувально-діагностичного центру» корегують на «заклад охорони здоров’я»).

Влітку минулого року Антон Коломєйцев пояснював, що там буде сформовано підземну частину стоянки з виїздом як на північ, так і на південь, чотириповерхову забудову, що нижча, ніж оточуючі її будівлі. Окрім цього, для покращення пішохідного зв’язку і загалом зв’язку між вулицями Юрія Руфа та Пекарською, яку нещодавно ремонтувли, буде цікавий громадський простір.

Заклад охорони здоров’я збудують на ділянці площею 0,2155 га у зоні Г-5 (зона лікувальних установ відповідно до плану зонування територій (зонінгу) Личаківського району, затвердженого ухвалою міської ради від 25.01.2018 № 2914). Гранично допустима висота може становити 20,65 м. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 49 %.