Середа, 22 Травня

На вулиці Шота Руставелі змінили напрями руху двох бічних вулиць

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові змінили організацію дорожнього руху на вулицях Скельній та Костомарова, які забезпечують сполучення вул. Шота Руставелі із вул. Франка. Відповідне рішення ухвалила ввечері 5 грудня міська комісія з безпеки дорожнього руху. Зміни у русі почнуть діяти найближчим часом.

Згідно із новою схемою руху, на вул. Скельній і частині вул. Костомарова (вул. вул. Шота Руставелі до вул. Скельної) поміняють напрямки руху. Тобто водії, які виїжджають на вул. Шота Руставелі з вул. Архипенка, зможуть одразу повернути на вул. Костомарова і з неї виїхати на вул. Франка. А ті водії, які навпаки рухаються вулицею Костомарова, зможуть виїхати на вул. Шота Руставелі через вул. Скельну.

Так зміниться організація дорожного руху на вул. Костомарова та вул. Скельній © zaxid.net

Сьогодні напрямок руху на цих вулицях протилежний, водії проїжджають на вул. Франка, повертаючи на вул. Скельну, спричинюючи скупчення автомобілів перед цим поворотом. Нова схема організації руху мала би розвантажити цю дiлянку вул. Шота Руставелі.

Нова схема організації дорожнього руху вступить у дію після встановлення відповідних дорожніх знаків.

Нагадаємо, цього року на замовлення Личаківської РА підрядна організація «Львівська дорожня служба» провела ремонт вул. Шота Руставелі, на ділянці від Зеленої до пл. Петрушевича.

Проект капітального ремонту вул. Шота Руставелі виготовили у ЛКП «Інститут просторового розвитку». Ним було передбачено розширення тротуару з правої сторони (від центру), облаштування зупинки та встановлення острівця безпеки. Вартість робіт склала понад 1 млн. грн.