На вулиці Шевченка завершили перший етап реконструкції дороги

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Львові завершилась реконструкція із облаштуванням квазікільця на вулиці Шевченка. Відповідно до технології проведення будівельних робіт та для гарантування безпеки усіх учасників дорожнього руху — водіїв, пішоходів, велосипедистів, до відкриття кільця для проїзду підряднику ще залишається нанести розмітку.

«Усі будівельні роботи по облаштуванню квазікільця на вулиці Шевченка завершені. Однак, відповідно до технології проведення будівельних робіт, кілька днів дорога має відстоятися, щоб асфальт набрав своєї міцності, і лише тоді можна наносити розмітку. Зараз підрядник вже наносить розмітку і до середи ці роботи будуть повністю завершені, після чого кільце буде готовим для проїзду», — повідомив повідомив головний інженер ЛКП «Львівавтодор» Євген Калитич.

Вулиця Шевченка до реконструкції та після

Це перший об’єкт у Львові, де поєднали мозаїчну бруківку та асфальт, виклавши її поміж трамвайних колій. Асфальт проклали на проїжджій частині автотранспорту. На асфальті нанесена розмітка триматиметься значно довше, ніж на бруківці, що додасть безпеки на цій вулиці.

Тут також планують досадити зелень та висадити нові дерева, але зроблять це вже у вересні-жовтні, коли цьому сприятиме прохолодніша та вологіша погода. Висадять й дерева на колишній автостанції, яка давно втратила свою ліцензію.

Щодо газової труби, яка викликала широкий резонанс серед львів’ян, то її закопають під землю. Станом на сьогодні місто веде переговори з “Львівгазом” і проводять документальні погодження з компанією для виконання робіт. Так сталось, що раніше ця труба була на території приватного житлового господарства, але під час реконструкції вулицю розширили, перенісши паркан, а труба залишилась фактично вже за межами подвір’я на території вулиці, міста.

Нагадаємо, з 30 січня підрядна організація ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор» розпочала капітальний ремонт вулиці Шевченка, з облаштуванням кільцевого руху вул. Шевченка, вул. Левандівська, вул. Залізнична.

Вартість виконання робіт згідно з договором між ЛКП «Львівавтодор» та ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл», становить 89,6 млн грн.

Share.