На вулиці Промисловій збудують багатофункційний комплекс

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Промисловій, 50-52 зведуть комплекс нежитлових та житлових будівель з громадськими приміщеннями. Тут буде більше 300 квартир, підземний паркінг та громадський простір.

Виконком Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження для проєктування ТзОВ «Молоток» багатофункційного комплексу нежитлових та житлових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення на вулиці Промисловій, 50-52 у Львові зі знесенням існуючих споруд.

За словами головного архітектора міста Антона Коломєйцева, ця ділянка сьогодні є порожньою. Раніше її використовували для складських потреб торгівлі, проте останнім часом використання було неефективним, кажуть фахівці.

«Тут планується формування нежитлової комерційної нерухомості з обслуговуванням населення району, з офісними приміщеннями і так само з житловими квартирами. Тут буде окремий пішохідний двір без автомобілів для мешканців, а вздовж будівлі буде сформовано вуличний простір. Хотів би наголосити, щоб цей простір був без автомобілів, щоб він використовувався як громадський простір міста. Ми акцентували на цьому у розмові з архітекторами», – зазначив Антон Коломєйцев.

В комплексі передбачено зведення 312 квартир. Буде 231 місце в підземному паркінгу та 19 – у наземному.

«За рекомендацією Антона Коломєйцева ми забрали гостьові паркомісця з фасадної частини, які були передбачені в нас на вулиці Промисловій. Для того, щоб було комфортніше і ми не порушували узгоджений благоустрій, ми вирішили розмістити їх в тильній частині будинку. Враховуючи те, що поруч є наш комплекс, ми вважаємо, що зможемо розмістити ще додаткові паркомісця», – зазначив представник забудовника.

На етапі проєктування об’єкту компанія буде погоджувати благоустрій території, на якій планують розмістити мистецькі твори.

Також забудовник має намір долучитися до розвитку території з точки зору привітності до тварин, адже поруч є ЛКП «Лев».