Вівторок, 28 Листопада

На вулиці Личаківській з’явилися позначення зеленою фарбою: що вони означають

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові плануюють створити новий громадський простір на перехресті вулиць Личаківської та Солодової, поблизу церкви Св. Антонія.

Тепер там демонтували турнікетне огородження та антипаркувальні стовпці, а зону для майбутнього озеленення позначили кльоровою фарбою, пише 032.ua.

“Позначення зеленою фарбою виділяє частини простору, які в майбутньому можуть бути відведені під озеленення та відпочинкову зону, та щоб візуально обʼєднати простір, який зараз фрагментується бордюром.

Неознакована частина — це зона транзитного руху пішоходів та легкого персонального транспорту через ділянку. Колір обрано таким чином, аби він не перегукувався з кольорами дорожньої розмітки та знімав фокус уваги пішоходів з дуже яскравих делініаторів”, – зазначають ініціатори проєкту.

“Демонтаж огородження вздовж існуючих бордюрів дав змогу об’єднати ділянку в єдиний простір. Майбутня повномасштабна реконструкція передбачає влаштування хідників на одному рівні з бордюрами”, – зазначають організатори.

Проєкт майбутнього громадського простору розроблять на воркшопі, який організували команда Rubber City спільно з департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури в межах Європейського тижня мобільності’22.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки фінансовій підтримці приватних компаній та грантодавців, зокрема компаній кондитерського виробника “BISCOTTI”, сервісу доставки їжі “LA П’ЄЦ”, ІТ компанії “Intellias”.