На вулиці Княгині Ольги розпочали будувати велосипедну доріжку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У середу, 10 жовтня, на вулиці Княгині Ольги розпочалось прокладання нових велодоріжок і капітальний ремонт тротуарів. Наступними будуть вул. Сихівська і просп. Чорновола.

Про це інформує прес-служба Львівської міськради.

В рамках проекту передбачається зробити велодоріжку від вул. Наукової, вздовж вул. Княгині Ольги, до вул. Академіка Сахаров, по дві сторони руху на 5 км (тобто, в одну сторону 2,5 км та в іншу 2,5 км). Разом із велодоріжками проводитиметься ремонт тротуарів, паркувальних місць, можливо, будуть нові автобусні платформи, якщо велодоріжка проходитиме біля громадського транспорту.

Велодоріжка у межах тротуарів матиме ширину від 1,5 до 2,5 м. У межах проекту буде відремонтовано 16,73 тис. м2 тротуарів. Навпроти «Аквапарку» на вул. Княгині Ольги мають влаштувати 42 паркомісця.

«Велодоріжки стануть ланкою трансміської веломагістралі. У нас розвинена велоінфраструктура на вул. Науковій і Володимира Великого. Якщо сполучити велодоріжки по вул. Княгині Ольги, а потім по Сахарова, ми отримаємо трансміську магістраль. Тоді залишаться лише «білі плями», які потрібно буде «залатати», — розповів Олег Шмід, директор ЛКП «Інституту просторового розвитку».

Масштаби проекту можуть сягнути тієї межі, що велодоріжкою сполучатиметься частина міста з населеним пунктом Брюховичі. Для його реалізації потрібно багато малих проектів. Таким є капітальний ремонт на вул. Кн. Ольги, який максимально наблизить «Інституту просторового розвитку» до головної мети. Також Олег Шмід зазначає, що цей проект не є цілісним планом прокладання велодоріжок по всьому місту, це швидше ідея, яка тягне за собою інші.

Загалом, на весь проект виділено 20 млн грн. Більше затрат вимагає капітальний ремонт тротуарів, ніж прокладання велодоріжок. 2/3 коштів піде на хідники.

До кінця 2018 року підрядник виконає роботи на суму 9,8 млн грн. Ще 11,2 млн грн освоять наступного року. Угода укладена до кінця 2019 року. Про це йдеться в інформації системи публічних закупівель Prozorro.

Фірма-переможець «Трансбудторг» заснована у травні 2016 року львів’янином Андрієм Гуком та мешканцем міста Калуш (Івано-Франківська область) Віталієм Винником. З початку 2018 року фірма отримала 21 державних замовлень на загальну суму у 43,34 млн грн, враховуючи дану закупівлю.

Поширити:

ЗАЛИШИТИ  КОМЕНТАР