Понеділок, 27 Червня

На вулиці Чорноморській відкрили дитячий майданчик

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Дитячий майданчик з гумовим покриттям відкрито на вул. Чорноморській, 12 поруч із футбольним майданчиком. Вартість робіт становила 500 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«В минулому році було капітально відремонтовано міні-футбольний майданчик. Тепер відремонтували дитячий майданчик. Зроблений він за кошти міського бюджету. Вартість його 500 тис грн.

Особливістю цього майданчика — це є гумове покриття, тобто воно є безпечним для дітей, воно має гарний вигляд.

© city-adm.lviv.ua

У Львові планується відремонтувати ще 24 дитячих майданчики, тобто зараз титульні списки знаходяться на затвердженні. Тобто вже згодом ви зможете побачити, які саме майданчики будуть відремонтовані. На даний момент виділено 8 млн 500 тис грн на ремонт майданчиків.

Що стосується цього майданчика, то наступним етапом буде освітлення спортивної зони та дитячого майданчика, також ми працюємо над відновленням фасадів будинків, щоби воно не сипалося на майданчик і мало гарний вигляд.

© city-adm.lviv.ua

© city-adm.lviv.ua

Також вже за кілька місяців очікується відкриття ще 5 спортивних майданчиків:

– на вул. Винниченка, 4 — скейт-майданчик

– на вул. Винниченка, 4 — баскетбольний майданчик з полівеніловим покриттям, трибунами, вуличними тренажерами

– на вул. Марка Вовчка, 3 — мультифункційний майданчик з вуличними тренажерами, зоною для «Street Workout» та полем для гри у футбол та баскетбол з поліуретановим покриттям

– на вул. Ковельській, 67 — міні-футбольний майданчик з штучним покриттям

– на вул. Медової Печери, 7−9 — міні-футбольний майданчик з штучним покриттям.

Нагадаємо, у вересні минулого року за цією ж адресою, вул. Чорноморська, 12 реконструювали футбольний майданчик площею 600 кв. м. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали на полі покриття зі штучної трави, встановили нову огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.

Share.