Субота, 25 Березня

На вулиці Чернівецькій розпочинають ремонт колії

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 12 травня, з 10.00 год. і аж до 21.00 год. 12 грудня буде обмежено рух транспортних засобів на вул. Чернівецькій.

Обмеження руху транспортних засобів на вул. Чернівецькій зумовлене проведенням будівельних робіт із заміною контактної мережі, колії і трамвайних плит.

Роботи виконує ТзОВ «Онур». Технічний нагляд здійснюватиме французька компанії «Egis». Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор».

Як повідомив Борис Вільгуцький, представник ТзОВ «Онур», на час ремонту трамвайної колії на вул. Чернівецькій буде зменшено проїзну частину вулиці на ділянці від вул. Городоцької до залізничного вокзалу: з двох смуг на одну смугу для проїзду транспорту.

На час реконструкції вулиці Чернівецької частково зміниться маршрут трамваїв №1, №6 та №9. Їх кінцевою зупинкою буде зупинка «Приміський вокзал».

«Кільця на вул. Чернівецькій робити не будемо, оскільки зараз розробляється проект реконструкції площі Двірцевої. Цим проектом передбачено, що посадка і висадка пасажирів відбуватиметься ближче до вокзалу, щоб зробити все максимально комфортним для пасажирів: щоб, вийшовши з вокзалу, пасажири змогли зразу ж пересісти на громадський транспорту, зокрема трамвай», –  повідомив директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.