П’ятниця, 29 Вересня

На вул. Єрошенка проведуть ремонт дорожнього покриття: ділянку від вул. Шевченка до вул. Золотої закриють для проїзду

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Як повідомили у Шевченківській районній адміністрації, з понеділка, 22 травня, планують розпочати ремонт дорожнього покриття на вул. Єрошенка, на ділянці від вул. Шевченка до вул. Золотої. Роботи триватимуть тиждень – до 27 травня включно. На час робіт ділянка буде перекрита для руху транспорту. Щоб дати змогу об’їзду – для руху транспорту відкриють вул. Яцкова, по якій буде організовано двосторонній рух.

«На вул. Єрошенка дорожнє полотно в поганому стані, тому впродовж наступного тижня плануємо провести ремонт. На ділянці площею 2460 м2 буде замінено весь бордюрний камінь, відремонтовано дощоприймачі і постелено два шари нового асфальтобетонного покриття. Вартість робіт – 4,5 млн грн. Роботи виконуватиме підрядна організація ТОВ «Шляховик-Т», – повідомив Святослав Костяка, заступник голови Шевченківської районної адміністрації.

За інформацією управління транспорту, у зв’язку з перекриттям вул. Єрошенка, рух приватного транспорту буде здійснюватися по вул. Яцкова.

Нагадаємо, з 5 травня вул. Турянського стала односторонньою в напрямку до вул. Золотої.

Відтак, об’їзд ділянки ремонту вул. Шевченка від вул. Турянського до вул. Ярослава Мудрого в напрямку до центру міста здійснюється:

або вул. Турянського – вул. Золота,

·                або вул. Юнаківа – вул. Бортнянського – вул. Братів Міхновських.

Об’їзд в напрямку від центру міста з 22 травня буде можливий по вул. Клепарівська – вул. Золота – вул. Яцкова.

Наприкінці травня – початку червня на вул. Шевченка планують завершити ремонтні роботи і повністю відкрити її для руху транспорту.