П’ятниця, 24 Травня

На Волині 82-річна жінка одужала від коронавірусу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В інфекційному госпіталі в Боголюбах, Волинська область, від коронавірусу одужала 82-річна жінка. Вона пролежала у реанімації під апаратом штучної вентиляції легень 29 днів, а занедужала ще 29 березня, пише “Вісник“.

Волинянка тішиться спільній із лікарями перемозі над коронавірусом. Останній тиждень пані Марія вже перебувала у палаті інфекційної пульмонології.

“Нічого не боліло, температура була 38, не збивалася. Викликала швидку, забрали у лікарню. Потім я лежала у хірургії, думала, що апендицит. Але ні, а тоді забрали у Луцьк”, – розповідає жінка.

Жінка перебувала у обласній лікарні, доки тест не став негативним. Вдома за нею доглядає соцпрацівниця. Адже чоловік та син пані Марії померли.

Завідувач пульмонологічного відділення обласної лікарні Олег Яковенко зауважує, що, насамперед, має бути грамотне ведення пацієнтів в контексті супутніх патологій.

“Чим старша людина, тим більше вона має супутніх захворювань. Чим старша людина, тим більше ризиків не лише мати важкий перебіг захворювання, а й погіршення чи загострення хронічних захвоювань. Можливо, це генетично обумовлена більша опірність людського організму. Ми своїх пацієнтів виходжуємо, як дітей”, – розповідає Олег Яковенко.