На війні загинув викладач львівського вишу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час відсічі збройної агресії росії у бою з російськими окупантами загинув доцент кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, командир механізованого взводу 63 окремої механізованої бригади, старший лейтенант Михайло Гамкало. Про це повідомили у виші, пише ЛМН.

Михайлові Зеноновичу було 45 років, 20 з яких він працював на географічному факультеті Львівського університету, досліджуючи туристично-рекреаційний потенціал Карпатського регіону та активні форми туризму, – зазначили у навчальному закладі.

28 лютого 2022 року Михайло Гамкало був мобілізований до лав Збройних сил України і досі захищав нашу державу від російських окупантів.

Михайло Гамкало народився 11.11.1976 р. в м. Львові. У 1998 р. закінчив Львівський державний університет імені Івана Франка. Спеціальність – географія, кваліфікація спеціаліста – географ-ґрунтознавець. 1998-2001 рр. – аспірант кафедри географії ґрунтів Львівського університету. У 2002 р. захистив кандидатську дисертацію на тему «Кислотно-основна буферність ґрунтів Чорногірського масиву Українських Карпат». З 2002 року працює на посаді наукового співробітника кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів. З 2003 року працює на посаді асистента, а з 2004 – на посаді доцента кафедри туризму.

Розробив і читав спецкурси: Туристичне країнознавство, Активний туризм, Спортивно-оздоровчий туризм, Методика організації наукових досліджень. Інформаційні технології в туризмі, Анімаційні послуги в туризмі, Організація екскурсійних послуг.

Керував студентським науковим гуртком «Активний туризм», учасники якого займаються пішохідним, гірським, водним, велосипедним, і гірськолижним туризмом, приймають участь в спелео-екскурсіях.

Опублікував понад 70 наукових праць.