П’ятниця, 21 Червня

На війні загинув ветеран та учасник «Ігор Нескорених» родом з Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На війні загинув ветеран Олег Кравець – постійний учасник змагань “Ігор Нескорених”. Про це 15 травня повідомили на ФБ-сторінці Invictus Games: Team Ukraine.

Відомо, що ще два тижні тому на змагання у Львові він приїхав прямо з війни, з-під Бахмуту, а вже 15 травня стало відомо, що Олег загинув.

“Мене на змагання відпустив величезний колектив бригади, тому виступаю я лише із прапором рідної бригади. Ігри Нескорених – наш щасливий квиток у світ здоров’я та спорту. Це світ де гартується воля, що сильніша за тіло. І його кордони поза межами уяви, поза межами всього можливого. Бо ми робимо неможливе!” – казав Олег.

Свою участь присвячував побратимам із миколаївської команди “ГАРД”, які загинули у 2022 році – Дмитру Олійнику і Вові Мотельчуку:

“За кожного нашого полеглого маємо жити 2 життя!”, – говорив Олег.

Олег Кравець народився на Львівщині, але проживав у Миколаєві. У складі 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу у 2014 та 2015 роках захищав Україну на Сході. Одного разу у Пісках Донецької області Олег зачепив розтяжку і втратив одну ногу та отримав тяжке поранення іншою, але не здався. Також він отримав скалкове поранення шийного відділу хребта.

Відомий у Миколаєві правозахисник, активно бореться за права ветеранів та намагався покращити екологічну ситуацію у Миколаївській області. Так, зокрема, Олег активно виступав проти затоплення Бузького Гарда, який має статус Національного природного парку.

Однак Олег Кравець вів активний спосіб життя, регулярно брав участь у «Іграх Нескорених». Займався політикою, кілька років обіймав посаду 1-го заступника голови партії «Батьківщина» у Миколаївській області.