На війні загинув льотчик-герой України

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Під час бойових дій з російськими окупантами 26 липня загинув 28-річний військовий льотчик, Герой України Олександр Кукурба з Івано-Франківської області, повідомила Нижньовербізька сільська рада.

“З сумом можемо офіційно сповістити, що 26 липня 2022 року, захищаючи небо України, загинув Олександр Васильович Кукурба, 1994 р.н., уродженець с. Верхній Вербіж Нижньовербізької територіальної громади Івано-Франківської області — український військовослужбовець, майор, начальник розвідки штабу 299-ї бригади тактичної авіації Збройних сил України, Герой України”.

Військовий льотчик Олександр Кукурба загинув під час свого 100-го бойового вильоту. Про це сказав президент Володимир Зеленський під час свого вечірнього відеозвернення до українців.

За його словами, за час повномасштабної війни він надав звання Героя України 160 українським воїнам, і серед них – одному з найефективніших українських льотчиків, майору Кукурбі.

“У квітні в Маріїнському палаці, у Білій Залі Героїв України я вручив йому орден “Золота Зірка”. Вчора майор Кукурба загинув у бою. Це був його сотий бойовий виліт. Справжній український герой, якого ми будемо завжди памʼятати”, – сказав Зеленський.

27-29 липня у Нижньовербізькій громаді оголосили днями жалоби.