Понеділок, 20 Травня

На війні загинув командир танкового взводу Андрій Родь зі Львівщини

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У бою за Україну загинув командир 2 танкового взводу 1-ї танкової роти танкового батальйону в/ч А1008 сержант Андрій Родь, який родом зі Львівщини

Про це повідомляє Сокальська міська рада, передає “Еспресо.Захід“.

Андрій Родь народився 1990 року, мешкав на Львівщині у селі Бодячів Сокальської громади. Добровольцем пішов захищати Україну у 2014 році, був учасником АТО. Служив у 14 окремій механізованій бригаді ім.Романа Великого (військова частина А1008). Пережив Іловайський котел, звідки потрапив у полон, а згодом отримав поранення, тому за станом здоров’я був демобілізований і повернувся до мирного життя.

Проте 24 лютого 2022 року зібрав свій наплічник та знову добровольцем вирушив одразу до військової частини, а звідти разом із побратимами пішов обороняти Україну. Воював у гарячих точках, брав участь у важких боях. Його призначили командиром взводу, був нагороджений медаллю “За мужність”.

Андрій саме планував одружитися, на нього чекала наречена Ольга. Проте 2 серпня 2023 року він загинув у бою. Привезуть для поховання Героя у понеділок, 7 серпня. Про час та місце зустрічі повідомлять додатково.