На війні загинув 21-річний вихованець ФК “Львів” Петро Гаврилів

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У боротьбі з російськими військовими загинув львівський футболіст та захисник України Петро Гаврилів. Невдовзі йому мало виповнитися 22 роки. Про це повідомили на Facebook-сторінці добровольчого батальйону “Реванш”, пише Суспільне.

До повномасштабного вторгнення Петро Гаврилів активно займався футболом. Зокрема, був вихованцем ФК “Львів”, грав у командах “Нива-Кордія”, “Динамо-Сокіл”, та “Камула”. Також він навчався на 5 курсі в Інституті геодезії Львівської політехніки.

З перших днів війни юнак долучився до волонтерської діяльності. А згодом доєднався до добровольчого батальйону “Реванш”. Петро Гаврилів із позивним “Поло” загинув 2 липня під час виконання бойового чергування. Тоді він отримав смертельне поранення. Через тиждень, 9 липня, йому мало виповнитися 22 роки.

“Важко щось говорити…Лише біль, багато болю і скорботи, коли гинуть такі світлі ангели… Петро Гаврилів — великий син нескореної нації. Якщо такі особи є, що добровільно йдуть воювати за нашу Неньку і віддають своє життя, то Україна непереможна! Мої щирі співчуття усій родині”, — каже отець Лука Михайлович.

Про те, де та коли відбудеться прощання із військовим, наразі не повідомляють.