Неділя, 23 Червня

На війні разом з чотирма побратимами загинув львівський пластун, гранатометник Микола Шаравара

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

В боях за Україну загинув вихованець «Пласту» у Львові Микола Шаравара. Про це повідомили на сторінці «Пласту» у Facebook, пише Твоє Місто.

«З болем повідомляємо про втрату у російсько-українській війні вихованця «Пласту» у Львові Миколи Шаравари. Пластове псевдо «Оселедець». Військовий позивний «Веган». В юнацтві Микола належав до гуртка «Вовкулаки» (виховник Ярослав Юрчишин, ОЗО) 1 куреня ім. Короля Данила у Львові. Активно пластував до 2005 року», – йдеться у повідомленні.

Микола захоплювався шахами, футболом та пішими і велосипедними мандрами Карпатами та фестивалями, грав на бандурі. Був вегетаріанцем. Вищу освіту здобув на історичному факультеті університету ім. І. Франка. 30 серпня 2014 р. одружився з Миросею Ліщинською. 25 травня 2017 року в подружжя народилася донька Богданка.

Після повномасштабного російського вторгнення 2022 р. добровільно зголосився до війська. З 23 квітня по 11 грудня 2022 р. воював у складі 10-го окремого стрілецького батальйону у населених пунктах Річка та Павлівка Сумської області. Був солдатом гранатометником і оператором дрону. Згодом перейшов до 116-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України. Загинув з чотирма побратимами 2 серпня 2023 року у Пологівському районі Запорізької області під час штурмових дій внаслідок попадання ворожої протитанкової керованої реактивної ракети.

Про чин похорону Миколи повідомлять згодом.