Четвер, 13 Червня

На оновленій вулиці Богдана Хмельницького водії ігнорують велосмуги i пaркyють нa них aвтo

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Б. Хмельницького нещодавно була створена велодоріжка, однак значна кількість водіїв використовують її, як місце для паркування.

Відповідне відео опублікував велосипедист Олександр Василевський, передає “Еспресо.Захід”.

“Спочатку думав, що це жителі цього району. Але ні, коли почав їздити о 5 ранку, то зрозумів, що жителі ставлять авто деінде, оскільки вулиця порожня”, – прокоментував Олександр Василевський.

На відео відреагувала Львівська асоціація велосипедистів.

“Об’їжджаючи припарковані автомобілі, велосипедисти ще більше ризикують опинитися під колесами автомобілів. Саме для уникнення таких ситуацій і створювалася велосипедна інфраструктура. Це вкотре доводить, що в наших реаліях, правила паркування ні для кого не є фактором стримування, а відповідні служби не можуть впоратися з поставленими завданнями”, – пишуть в асоціації.

Також на їх думку, велосипедна інфраструктура повинна бути фізично відокремленою від автомобільної, а не “просто бути фарбою на асфальті”.

У коментарях люди пишуть, що це місце треба відділити гумовими делініаторами і тоді автомобілісти не зможуть використовувати велодоріжку у якості парковки.

Заступник директора департаменту ЖКГ Львівської міської ради, в.о. начальника управління безпеки міста Андрій Білий запевнив, що з понеділка (26 квітня) евакуатори з інспекторами “будуть відпрацьовувати” і стежитимуть за дотриманням правил дорожнього руху на цій вулиці.