Понеділок, 26 Лютого

На відео у Львові потрапила примусова мобілізація чоловіка на вулиці: в ТЦК та СП відповіли

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У соцмережах Львова опублікували відео із силовою мобілізацією. 9 листопада о 22:40 на вулиці Богдана Хмельницького, 78 представники ТЦК буквально викрали чоловіка, силою його скрутили та заштовхали в автомобіль. Примусова мобілізація відбувалась на очах свідків, які знімати подію на відео. Один із представників ТЦК намагався перешкодити фіксації.

Одна із жінок знімає подію на телефон. До неї підходить представник ТЦК та перешкоджає зйомці. Жінка пояснює, що не має права фіксувати військових на блокпосту, але законним є фіксація таких подій посеред вулиці. Жінка каже, що знімає викрадення чоловіка. Втім, чоловік з ТЦК забирає телефон у неї з рук.

Львівський обласний ТЦК та СП згодом відреагував на подію:

“До уваги громадськості та представників ЗМІ! Мережею інтернет поширюється інформація, щодо виникнення конфліктної ситуації між цивільним населенням та працівниками ТЦК.

Командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи для встановлення обставин, що склалися, з’ясовуються обставини даного випадку та призначена службова перевірка.

Запевняємо, що з нашої сторони будуть здійснені усі необхідні заходи у найкоротші терміни буде встановлено усі подробиці та прийнято усі необхідні рішення!”.