На центральній вулиці Винників встановили фоторадари, які дякують водіям

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Оперативні новини у нашому каналі в Телеграмі!

Система інформуватиме водіїв про їхню швидкість і фіксуватиме при потребі порушення швидкісного режиму.

На центральній вулиці у Винниках встановили дві камери радіолокаційної швидкості руху транспортних засобів. Про це повідомила Винниківська міськрада.

На контрольованій ділянці дороги вул. Галицька встановлено дві камери, які вносять в спеціальну базу номерні знаки автомобіля та іншу необхідну інформацію.

Знаючи час в’їзду та виїзду, відстань та максимально дозволену швидкість, система автоматично визначає середню швидкість машини на цій ділянці і при потребі фіксує порушення швидкісного режиму, який не може перевищувати 50 км/год.

За проїзд містом по правилах – на дисплеї висвітлюється «Дякуємо» і горить зелений колір, при порушенні – червоний колір, швидкість порушника і «Повільніше».

У Винниках, на центральній вулиці, встановлено перший пристрій, що обладнаний камерою ідентифікації номерів, тому інформація про порушників буде передаватися на сервера поліції для фіксації порушень і накладання штрафів. За проїзд містом по правилах – на дисплеї висвітлюється «ДЯКУЄМО» і горить зелений колір, при порушенні – червоний колір, швидкість порушника і «ПОВІЛЬНІШЕ».

Gepostet von Bohdan Shuster am Sonntag, 5. Januar 2020

Share.