Понеділок, 24 Січня

На тротуарі по Шевченка після реконструкції вулиці “зависла” газова труба

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Газову трубу, яка “зависла” посеред тротуару під час реконструкції вулиці Шевченка і вже встигла облетіти мережу щодо якості проектування та виконання робіт, приберуть.

Раніше ця труба була за парканом, однак коли почали розширювали дорогу під час реконструкції вулиці, то вона відповідно виявилась посеред пішохідного хідника.

“Так сталось, що першопочатково проектанту не погодили перенесення цієї труби. Але після нещодавнього спільного виїзду на місце представників АТ “Львівгаз”, міста та підрядників, які виконують роботи, було погоджено, що початковий проект буде реалізовано і ця засувка буде захована під землю”, – повідомив в коментарі Гал-інфо заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Загалом, реалізація проєкту виглядає непоганою. Однак проектувальник у деяких місцях наробив деяких непорозумінь. Ось як на фото нижче, наприклад.

Чому не можна було розмістити стовпи разом під стіною? Як бачите, один з них також “завис” між велодоріжкою та пішохідною зоною.

Це фото з іншого ракурсу. Дивні вигини получились…

Share.