Неділя, 14 Квітня

На трамвай «Електрон» вперше нанесли тестову біло-жовту ліврею

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

На трамвай «Електрон» нанесли тестову ліврею, яка перемогла в конкурсі на оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту, передає прес-служба міста.

В найближчі два дні ліврею планують нанести на модернізований тролейбус «Шкода». Далі у ЛКП «Львівелектротрнс» очікують на пропозиції чи зауваження від громадськості для формування остаточного варіанту лівреї та затвердження її рішенням виконавчого комітету. Опісля ліврею буде нанесено на весь новий громадський транспорт Львова. Зокрема нові 50 тролейбусів, які місто придбає в концерну «Електрон», мали б бути вже з нанесеною лівреєю.


«Нещодавно завершився конкурс щодо оформлення зовнішнього вигляду громадського транспорту Львова. У конкурсі взяли участь 4 учасники. Оголосивши цей конкурс, ми не просто хотіли зробити ліврею — а напрацювати, свого роду, знак якості для транспорту. Відповідно, ліврею не будемо наносити на стару техніку. Можливо лише на техніку після капітального ремонту. Натомість весь новий рухомий склад буде замовлятися у міській лівреї», — повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

© Олександр Мазуренко / ЛМР

Оскільки у конкурсі переміг дизайнер, який зараз працює в Чехії, допомагала оформити остаточну пропозицію лівреї Тетяна Абрамович-Стефанишин, дизайнер компанії VITA ADVERTISING, яка також була учасницею конкурсу, однак її варіант не переміг.

«Наша фірма допомогла втілити в життя ідею Костянтина Череповського. Це простий і лаконічний дизайн, адже краса в простоті. Тому цю ліврею буде легко реставрувати, за необхідності.

Головним в дизайні було зменшити кількість жовтого кольору. Тому ми додали білу окантовку, що тим самим зменшило яскравість трамваю і, після цього, трамвай ніби краще вписується в міську забудову.

На трамвай також нанесений герб Львова. Тому такий трамвай можна легко ідентифікувати”, — розповіла Тетяна Абрамович-Стефанишин.

© Олександр Мазуренко / ЛМР

За словами Івана Бондара, начальника відділу інформації та зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс», нанесення лівреї на трамвай «Електрон» — це якісний матеріал, німецька плівка, коштувало близько 17 тис. грн. Нанесення лівреї на тролейбус буде дешевшим.

© Олександр Мазуренко / ЛМР

«Можливо цей тестовий варіант лівреї ми будемо ще доопрацювати. Ми вислухаємо усі зауваження і пропозицій, врахуємо думку громадськості і запропонуємо остаточний варіант, який має бути затверджений рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради. Після затвердження ліврея буде прописана в паспорті зовнішнього вигляду 50 нових тролейбусів, які місто придбає у концерну «Електрон», — доповнив Іван Бондар.