Понеділок, 26 Лютого

На Топольній відновлять джерело «Спартак»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові облаштують джерело «Спартак» на вулиці Топольній, 39а. Цей проект визнано переможцем у конкурсі «Благоустрій джерел м. Львова», повідомила депутатська комісія екології та природокористування Львівської міськради, пише Zaxid.net.

За словами авторки проекту Олени Халілової, це джерело користується попитом серед мешканців, але зараз перебуває у вкрай занедбаному стані.

«З нашого джерела набирає воду багато людей, навіть навчальні заклади. Воно в занедбаному стані, люди набирають воду з труби. Відтак ми вирішили разом з сусідами виявити таку громадську ініціативу і подати проект на конкурс, який проводить міська рада. Також ми провели експертизу води з джерела, яка підтвердила, що якість води хороша, відповідає стандартам», – зазначила Олена Халілова.

За словами голови комісії Ірини Оршак, для реалізації проекту розпорядник коштів – Шевченківська райадміністрація, має провести тендер, на якому оберуть підрядника. Бюджет проекту становить близько 500 тис грн.

«Сподіваюсь, що цей проект буде якісно реалізований. Таким чином ми щороку зможемо облагороджувати по одному джерелу і це буде гарна тенденція для покращення екологічної ситуації в місті», – зазначила Ірина Оршак.

За її словами, наступний конкурс планують провести в кінці 2018 року, щоб в 2019 році проводити відновлення наступного джерела в місті.