Неділя, 24 Вересня

На території колишнього молокозаводу на Левандівці збудуть дитсадок та школу

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

У Львові на вулиці Я. Гніздовського, 75-А та вулиці Рудненській, 8 планують збудувати дошкільний навчальний заклад та початкову школу. Йдеться про територію колишнього Львівського молочного заводу. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 4 серпня, під час засідання виконавчого комітету ЛМР, пише Твоє Місто.

«Йдеться про будівництво початкової школи та дитсадка на ділянці, що розташована в районі, де активно іде забудова. Це серія ділянок, кілька з яких нещодавно відвели для будівництва цього закладу. Передбачено, що у школі навчатимуться 150 дітей. Дитячий дошкілький заклад буде на 180 дітей», – зазначив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Заклади освіти будуватимуть на земельних ділянках площею 0,37 га, 0,41 га та 0,14 га. Вони розташовані у зоні дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл відповідно до рішення виконавчого комітету від 23.03.2018 № 308 «Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Ю. Кондратюка, вул. Рудненською, вул. Я. Гніздовського, лініями електропередач». Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 15,00 %. Гранично допустима висотність будинків становить 10,30 м від найнижчої відмітки поверхні землі до закінчення конструктивних елементів будівлі.

«Будівництво садочку та початкової школи є початком дорожньої карти, яка була напрацьована раніше. Забудовник взяв на себе зобов’язання почати будівельні роботи на початку лютого наступного року та закінчити їх впродовж року», – підкреслив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач.

Містобудівні умови та обмеження отримали товариство з додатковою відповідальністю «Львівське спеціалізоване автотранспортне підприємство 1302», приватне підприємство «Колібрі Стар»та приватне акціонерне товариство «Львівський міський молочний завод».

Згідно з даними системи Youcontrol, керівником підприємства «Львівський міський молочний завод» є Роман Турик. Кінцевим бенефіціарним власником молокозаводу є фірма Параскевас Захароуліс (Кіпр), якій належать низка молокозаводів по всій Україні (в Бродах, Новоград-Волинську та Житомирі). Вагома частка акцій ПАТ «Львівський молочний завод» належить ще одній кіпрській фірмі «ВМГ Вест Мілк Лімітед». Забудовником території є корпорація «Ріел груп», керівником якої є Ростислав Мельник. Йому належить низка будівельних компаній Львова та області. Він же висувався у 116-му мажоритарному окрузі Львова як кандидат від «Слуги Народу».