Середа, 21 Лютого

На території «Кінескопу» у Львові погодили будівництво 14-поверхового бізнес-центру

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Зараз там вже будують кілька житлових будинків, пише Tvoemisto.tv.

Львівський міськвиконком затвердив детальний план території між вулицями Кульпарківська – Антоновича – колишній завод «Кінескоп», де забудовник планує будівництво 14-поверховго офісного центру.

Згідно з детальним планом на території заводу «Кінескоп» планують побудувати комплекс житлових багатоповерхових будівель з вбудованими приміщеннями громадського призначення, торговий комплекс та підземний паркінгом на 150 паркомісць. Однією зі споруд є 14-поверховий бізнес-центр незвичної форми.

Станом на сьогодні, на території «Кінескопу» вже зводять комплекс багатоквартирних житлових будинків.

Після затвердження детального плану компанія-забудовник може звернутись до виконавчого комітету для отримання містобудівних умов та обмежень. Після цього розпочати будівництво.

Замовником ДПТ є ПП «Віва-Ф». Згідно з даними Youcontrol, засновником підприємства «Віва-Ф» є ТзОВ «Компанія Ріел-Естейл Груп», яка належить Володимиру та Наталії Швед.

Нагадаємо, сьогодні, 28 вересня, міськвиконком дозволив будувати на перетині вулиць Антоновича – Грюнвальдська багатоповерховий житловий будинок з підземний паркінгом.