На Сихові жінці нарахували за воду 22 тис. грн за місяць

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Мешканці Сихівського району Львова, яка не має лічильника на воду, за місяць нарахували 22 тисячі гривень небалансу – за усі втрати води у багатоквартирному будинку

Про це “Еспресо.Захід” повідомила заступниця директора Львівводоканалу з обліку та контролю за водокористуванням та водовідведенням Леся Тур.

“Днями у мене на прийомі була жінка з Сихівського району – їй за один місяць вийшло 22 тисячі гривень небалансу. І вона просить – допоможіть. На жаль, ми нічим не можемо допомогти, хіба встановити лічильник, бо інакше на наступний місяць увесь небаланс ляже на її квартиру”, – каже Леся Тур.

Ще в одному будинку на Сихові за місяць виявили небалансових втрат води на 69 тисяч гривень. Цю суму розподілили між трьома квартирами без лічильників, у яких виявився один власник.

“У постанові КМУ вказано, якщо виникає різниця між показником загальнобудинкового лічильника та сумою спожитої води, яку показують квартирні лічильники (а така різниця виникає часто), то вона пропорційно розподіляється між споживачами. У разі якщо зі 100 квартир хоча б одна не має лічильника, тоді небаланс розподіляють на цю квартиру”, – каже Леся Тур.