П’ятниця, 9 Грудня

На Сихові відкрили новий сервісний «Центр води»

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

«Львівводоканал» відкрив новий сервісний центр для мешканців Сихівського району — «Центр води». Про це пишуть на сторінці ЛМКП «Львівводоканал». Він розташований на вулиці Хуторівці, 24.

Новий центр надаватиме усі ті послуги, що й центр на вулиці Зеленій, незалежно від місця реєстрації споживача, зокрема:

  • з’ясування питань щодо нарахувань та показників лічильників холодної води;
  • зміна власника особового рахунку;
  • укладання договорів та видача довідок;
  • реєстрація заявок на отримання технічних умов;
  • купівля та встановлення лічильників на воду;
  • заявки на проведення лабораторних досліджень якості води тощо.

«Одночасно мешканців обслуговуватиме троє менеджерів. Клієнти зможуть подати заявки на отримання усіх послуг, які надає наше підприємство, та одразу оплати їх у терміналі для оплати, яким обладнано центр. Звичайно, наш сервісний центр також обладнано електронною чергою, щоб не змушувати відвідувачів очікувати зайвий час. Сподіваємося, що цей центр стане кроком на зустріч покращенню сервісу «Львівводоканалу». Плануємо відкриття сервісних центрів також і в інших районах Львова», — розповідає директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.


У новому сервісному центрі, окрім основних послуг водоканалу, також працюватиме лінія розливу фільтрованої води. Мешканці Сихова зможуть користуватися водоматами та набирати доочищену водопровідну воду за доступною ціною.

«У водопровідну систему міста Львова ми подаємо воду з глибоких артезіанських свердловин такою, якою її створила природа, не фільтровану, лише мінімально дезінфіковану розчином гіпохлориту натрію. Однак, протікаючи через застарілі водопроводи, вода подекуди «збагачується» зайвим залізом, погіршуючи її властивості. Саме тому сформувався попит на доочищену воду для питних потреб. Наша вода проходить кілька етапів фільтрування, пом’якшення та мінералізацію. У водоматах сервісного центру вода коштуватиме 1,20 грн за літр.

Водомати працюють цілодобово у будівлі сервісного центру. Однак процес доочищення прямо залежить від наявності електроенергії. 10 жовтня унаслідок ракетних ударів було знеструмлено частину наших насосних станцій, і львів’яни опинилися без централізованого водопостачання. Ми прийняли рішення безкоштовно роздати доочищену воду з наших водоматів, таким чином близько двох тисяч літрів отримали мешканці Сихівського району», — розповідає директор ЛМКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

ЛМКП «Львівводоканал» відкриває усі можливі канали комунікації для консультування клієнтів:

  • фізичні сервісні центри;
  • консультації на сторінці у Facebook;
  • чат-боти у Viber та Telegram;
  • консультації на новій багатоканальній безплатній телефонній лінії: 0800401551.

Сервісний центр працює за звичним графіком: з понеділка до четверга з 08:00 до 17:00 та у п’ятницю з 08:00 до 16:00.