Понеділок, 27 Березня

На Сихові прокладуть нову тролейбусну лінію та збудують автомагістраль

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

23-го лютого виконавчий комітет міськради затвердив стратегію розвитку Сихівського району. Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.

Стратегія розвитку розрахована до 2027 року. В рамках цієї стратегії було визначено три головні пріоритети, за яким розвиватиметься район: цікавий Сихів, зручний Сихів, зелений Сихів.

“У процесі аналізу ми зрозуміли, що візія Сихова до 2027 року – район для всіх. Він є привабливим для життя, відпочинку та роботи, однаково доступний для всіх. Адже станом на сьогодні це такий 100% спальний район, де небагато робочих місць та місць для відпочинку”, – зазначив керівник КУ “Інститут розвитку міста” Олександр Кобзарєв.

“Відтак, було визначено три головні пріоритети: цікавий Сихів, зручний Сихів, зелений Сихів. Щодо конкретних проектів по цікавості – це ревіталізація культурно-освітнього центру Довженка і відновлення площі; створення екскурсійного маршруту по Сихову; будівництво спорткомплексу ігрових видів спорту; відкриття медіатеки й майстерні для дітей; проведення фестивалю на Сихові, облаштування міжбудинкових переходів, як мистецьких об’єктів. Адже сьогодні такі переходи непривабливі й неосвітлені, лякають мешканців у вечірній час. Тому зробимо їх як арт-об’єкти”.

Таким чином, в рамках стратегії розвитку планується створення автомагістралі по вул. Вернадського; упорядкування стихійної торгівлі; встановлення камер; тролейбусні лінії: вул.Стрийська – Шувар, Автовокзал – ТРЦ Кінг-Крос Леополіс; створення громадських просторів (мінімум 1 на рік); новий ДНЗ.“Щодо третього пріоритету – Сихів Зелений, ми говоримо про культуру Zero waste на Сихові; уроки соціальної екології; парк Івана Павла ІІ (у тому числі створення зеленого лабіринту); зелений шлях на проспекті Червоної Калини (максимальна висадка дерев); створення міських садів на дахах будівель”, – повідомив Олександр Кобзарев.

“Буде створено робочу групу з представниками громади й ГО Сихова; депутатами ЛМР та представниками профільних підрозділів ЛМР. Учасники будуть збиратися та обговорювати те, на скільки якісно виконується прийнята стратегія”, – сказав Кобзарєв.