На стіні лікарні швидкої медичної допомоги намалювали 21-метровий стінопис подяки медикам

Оперативні новини у нашому каналі в Telegram!

Сьогодні, 21 червня, Львів святкує День музики та День медичного працівника водночас.Цього року, через збіг із Днем медичного працівника, музиканти присвятили музичні твори медикам. Також у сей день на фасаді лікарні швидкої медичної допомоги відкрили великий 21-метровий стінопис «Подяка лікарям».

На ньому зображена лікарка, яку малює хлопчик і пише їй «дякую». На тлі халату медика видно силует Львова. На другій стіні будівлі намалювали дівчинку, яка випускає жовто-блакитного повітряного змія як символ надії. З’єднує їх кардіограма життя.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Під час відкриття під будівлею лікарні виступили сім музикантів оркестру Львівської філармонії, а також лікарі з лікарні швидкої медичної допомоги, котрі зіграли на музичних інструментах і заспівали.

Фото: Роман Балук / ЛМР

«Поява цього муралу на лікарні швидкої допомоги є невипадковою, адже зараз медики як ніколи стоять на передовій, захищаючи наші життя. Цей мурал є в яскравих кольорах і у цьому також є свій символізм.

На ньому зображено лікарку і дітей, які дякують їй, що показує, що завдяки медикам ми живемо в безпеці. Зараз ці яскраві кольори мають завжди нагадувати про надію і віру, що скоро пандемія завершиться, а в майбутні, вільні часи, завжди нагадувати нам про вдячність медикам, які нас врятували», — розповіла Наталія Бунда, директорка департаменту розвитку Львівської міської ради.

Фото: Роман Балук / ЛМР

Над муралом працювали художники: Святослав Владика, Максим Шиманський, Анастасія Руднєва, Валентин Гричишов, Наталія Пальчинська, Микола Куцик, Ольга Дмитрук, Глафіра Щерба та група Sacred Universe.

До реалізації проекту долучилися Rotary Club Lviv International та Ротарі Клуб Львів-Ратуша, Національна мережа фірмових салонів Sadolin в Україні та Благодійний фонд «Відродження історико-культурної спадщини України імені героя України Б.Г.Возницького».